Reklama

Zderzenie z sarną i nocny wypadek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSP Stanin, OSP Krzywda

Zderzenie z sarną i nocny wypadek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa samochody uczestniczyły w kolizji z sarną. Do zdarzenia doszło w środę 17 kwietnia w Starej Wróblinie w gminie Stanin.

Strażacy w środę 17 kwietnia dwukrotnie wyjeżdżali do pożarów traw i nieużytków. Kilka minut przed południem udali się do miejscowości Turze Rogi (gm. Łuków) gdzie paliło się około 2,5 hektara traw. Ogień gasiła jednostka miejscowej OSP, a także strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie i zastępy OSP z Dąbia oraz Łazów. Natomiast około godz. 18:40 jeden zastęp PSP z Łukowa interweniował w Wólce Świątkowej (gm. Łuków), gdzie również paliła się trawa.

Straż pożarna wzywana była też około godziny 17:30 do zmycia plamy oleju na ul. Wyszyńskiego w Łukowie. Natomiast kilkanaście minut wcześniej na drodze powiatowej między Staninem i Krzywdą doszło do zderzenia dwóch samochodów (BMW i Citroena) z sarną. Kolizja ta miała miejsce w Starej Wróblinie (gm. Stanin) i zadysponowane zostały do niej trzy zastępy straży pożarnej: OSP ze Stanina, OSP z Krzywdy i Państwowa Straż Pożarna z Łukowa. Strażacy zabezpieczyli miejsce kolizji, odłączyli akumulatory w pojazdach i zmyli jezdnię z krwi zwierzęcia. W kolizji tej żaden z kierujących nie odniósł obrażeń.

Około godz. 2:20 w nocy z 17 na 18 kwietnia straż pojawiła się też w Jedlance (gm. Stoczek Łukowski). W miejscowości tej doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu marki Audi. Kierujący pojazdem 18-letni mężczyzna w pewnym momencie wypadł na łuku drogi z jezdni i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Na miejscu pojawili się strażacy ochotnicy z miejscowej OSP, a także zawodowi strażacy z Łukowa. Uprzątnęli oni pozostałości po zdarzeniu, a wcześniej odłączyli akumulator i instalację gazową w samochodzie. Niestety na chwilę obecną nie posiadamy informacji, czy kierujący audi 18-latek doznał obrażeń.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE