Reklama

Zderzenie na prostej i kilkukrotne dachowanie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Zderzenie na prostej i kilkukrotne dachowanie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwie osoby ranne i całkowicie zniszczone pojazdy to skutki groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj pomiędzy Świdrami a Świderkami. Na szczęście uczestnicy wypadku doznali niegroźnych urazów, a ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

O ogromnym szczęściu mogą mówić uczestnicy zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj po godzinie 12.00 na drodze wojewódzkiej nr 808. Na prostym odcinku drogi zderzyły się Audi, którym kierował 19-letni mieszkaniec gminy Wojcieszków oraz Fiat Seicento, który prowadził 46-letni łukowianin.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracowników policyjnej drogówki, w chwili zdarzenia kierujący Fiatem Seicento skręcał w drogę gruntową po lewej stronie jezdni i w tym momencie został uderzony przez wyprzedzający go samochód marki Audi. Po zderzeniu się pojazdów Audi zjechało z jezdni i kilkakrotnie dachowało na przydrożnym polu. Wykluczone więc zostało podane nieoficjalnie przez świadków zdarzenia zderzenie czołowe samochodów.

Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły, okoliczności i przebieg zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzą między innymi z jaką prędkością poruszał się samochód marki Audi, sprawdzą też czy kierujący fiatem seicento sygnalizował manewr skrętu w lewo. Na szczęście, w wyniku wypadku obaj kierujący doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyźni odnieśli niegroźne urazy, a ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE