Reklama

Zderzenie 4 aut w Biardach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Zderzenie 4 aut w Biardach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nieprzejezdna jest droga krajowa w Biardach w gminie Łuków. O wypadku w tej miejscowości informują Czytelnicy.

Około godz. 16 w Biardach, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h doszło do zderzenia czterech pojazdów. Droga krajowa nr 63 jest zablokowana. Ruch w kierunku Siedlec i z powrotem odbywa się objazdami m.in. przez Gręzówkę.

Na razie nie są znane przyczyny wypadku i ewentualna liczba poszkodowanych osób. Z informacji Czytelników wynika, że samochody uczestniczące w wypadku to Volvo, BMW z rejestracją z powiatu ostrowskiego oraz prawdopodobnie Volkswagen i Peugeot. Ten ostatni pojazd, podobnie jak „beemka” ma zniszczenia wyglądające na czołowe zderzenie. Pozostałe auta mają zniszczony bok oraz tył.

Na miejsce udały się służby: pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna. Ci ostatni odłączyli akumulatory w samochodach i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Policja natomiast wyjaśnia jego przyczyny. Do wypadku doszło w pobliżu przystanku autobusowego niedaleko skrzyżowania drogi krajowej z drogą w kierunku Gręzówki.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE