Reklama

Zbliża się Finał WOŚP

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Zbliża się Finał WOŚP - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 13 stycznia w Łukowie odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na kilka tygodni przed wydarzeniem działający przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łukowie sztab akcji przesyła informacje o przedsięwzięciu.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie wciąż poszukuje wolontariuszy, którzy będą kwestować 13 stycznia na terenie miasta. Zapisy przyjmowane są w biurze OSiR przy ul. Browarnej 63, a termin mija 21 grudnia. Osoby, które zechcą prowadzić zbiórkę na rzecz fundacji Jerzego Owsiaka, muszą ze sobą zabrać zdjęcie oraz numer PESEL.


OSiR zachęca też do przynoszenia przedmiotów, które zostaną wylicytowane w trakcie łukowskiego finału. Mieszkańcy oraz firmy mogą w terminie nieprzekraczającym 9 stycznia dostarczać do Ośrodka przedmioty codziennego użytku, ale też vouchery na usługi. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.


Jednym z wydarzeń towarzyszących podczas łukowskiego Finału WOŚP będzie zbiórka krwi dla potrzebujących. Odbywać się ona będzie od godz. 15 do 19 w punkcie RCKiK w szpitalu św. Tadeusza w Łukowie. Organizatorami przedsięwzięcia są OSiR, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, a także Klub Honorowych Dawców Krwi „Ostoja” z Łukowa, który niedawno wstąpił w struktury ogólnopolskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi RP.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE