Reklama

Zawodowy strzał w 10 – zagłosuj na łukowską szkołę

Opublikowano:
Autor:

Zawodowy strzał w 10 – zagłosuj na łukowską szkołę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kuratorium Oświaty w Lublinie ogłosiło konkurs filmowy \"Zawodowy strzał w 10\". O nagrodę walczą łukowskie \"Aleje\" oraz Zespół Szkół nr 3. Wystarczy podnieść kciuk do góry, by im pomóc.

W maju w Kuratorium Oświaty w Lublinie odbyła się konferencja poświęcona edukacji zawodowej i działaniom podejmowanym, by tę gałąź nauczania promować wśród młodzieży. Jednym z pomysłów jest konkurs dla szkół „Zawodowy strzał w 10”.  

Placówki zawodowe z terenu województwa lubelskiego stanęły przed zadaniem stworzenia filmu, który udowodni młodym ludziom, że warto wybrać właśnie tę drogę edukacji. Przygotowana praca ma także obalać negatywny stereotyp szkół zawodowych. Cel jest jeden – zainteresowanie uczniów szkołami zawodowymi oraz świadome planowanie przebiegu dalszej kariery.  

Specjalnie na tę okazję powstał profil o nazwie „Zawodowy strzał w 10”, na którym zamieszczane są materiały informacyjne, a także przygotowane przez uczniów filmiki. Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie proszą o odnalezienie ich nagrania i oddanie głosu za pomocą „lajków”. Identyczna pomoc jest możliwa w przypadku uczniów z Zespołu Szkół nr 3 im. W. Reymonta.

Film ZS nr 1 znajduje się pod TYM adresem, natomiast nagranie ZS nr 3 można znaleźć TUTAJ.

Głosowanie rozpoczęło się wczoraj i będzie trwało do 18 czerwca do godziny 23.59. O wygranej zdecyduje liczba polubień.    

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE