Reklama

Zaufała nawigacji. Doszło do stłuczki

Opublikowano:
Autor:

Zaufała nawigacji. Doszło do stłuczki  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na szczęście niegroźnych obrażeń ciała doznali uczestnicy wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj w Celinach.

Wczoraj dyżurny łukowskiej Komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Celinach. Ze wstępnych ustaleń policjantów z łukowskiej drogówki wynika, że kierująca samochodem audi 29-latka z Sokołowa Podlaskiego nie zachowała szczególnej ostrożności na skrzyżowaniu dróg i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu innym audi, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kobieta tłumaczyła mundurowym, że drogą tą jechała pierwszy raz i korzystała z nawigacji samochodowej. 29-latka mówiła, że nie zorientowała się, że jest na skrzyżowaniu na drodze podporządkowanej i że ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa przejazdu innym samochodom.    


W wyniku tego zdarzenia kobieta i 46-latek z drugiego audi doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęcie okazało się, że urazy te nie są groźne, życiu i zdrowiu uczestników wypadku nie zagraża niebezpieczeństwo.    


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE