Reklama

Zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Znaleźli narkotyki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Znaleźli narkotyki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do Zakładu Karnego trafił poszukiwany listem gończym 27-letni łukowianin. Mężczyzna w momencie zatrzymania przez policję posiadał przy sobie amfetaminę i haszysz.

W piątkowe południe w ręce policji wpadł poszukiwany listem gończym 27-letni mieszkaniec Łukowa. Mężczyzna ma do obycia odsiadkę za próbę wyłudzenia blisko 50-ciu tysięcy złotych, a wezwanie do odbycia kary więzienia wystawił za nim sąd w Bydgoszczy.

27-latek kierujący samochodem marki Audi został zauważony przez jadącego ulicami miasta jednego z policjantów z Wydziału Kryminalnego KPP w Łukowie. O fakcie został też powiadomiony dyżurny, który zadysponował wsparcie innych funkcjonariuszy.

- Po chwili gdy audi stanęło na jednej z ulic, policjant natychmiast zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. Razem z mundurowymi którzy do niego dojechali sprawdzili i zabezpieczyli samochód marki Audi. Policjanci przeszukali też zatrzymanego mężczyznę i znaleźli ukryte w jego slipkach woreczki, w których jak się później okazało była amfetamina i haszysz - mówi Marcin Józwik, oficer prasowy łukowskiej policji.

27-letni łukowianin już usłyszał zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Został też odwieziony do Zakładu Karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE