Reklama

Zaproszenie na Targi Pracy i Edukacji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Łukowie

Zaproszenie na Targi Pracy i Edukacji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie oraz Zespół Szkół Nr. 1 im. H. Sienkiewicza zapraszają pracodawców do udziału w tegorocznych Targach Pracy i Edukacji. Odbędą się one 8 kwietnia.

Targi Pracy i Edukacji są już cyklicznym wydarzeniem, na którym przedsiębiorcy z regionu oraz placówki oświatowe, mogą zaprezentować swoją ofertę dla osób planujących rozpoczęcie nauki bądź podjęcie zatrudnienia w danej placówce. Targi tradycyjnie odbywają się w Zespole Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie, przy Al. T. Kościuszki 10.

Podmioty zainteresowane wystawieniem swoich stanowisk na tegorocznych Targach, powinny złożyć stosowną deklarację w Urzędzie Pracy w Łukowie za pośrednictwem faksu (nr 25 798 44 77) lub poczty elektronicznej (e-mail: lwysokinski@praca.lukow.pl). Można też przynieść deklarację osobiście. Termin zgłoszeń upływa 18 marca 2016 r.

Organizatorzy mają nadzieję, że oferta spotka się z dużym zainteresowaniem pracodawców oferujących wolne miejsca pracy lub planujących zwiększenie zatrudnienia w najbliższym czasie. Udział w Targach umożliwi pozyskanie do pracy aktywnych osób bezrobotnych lub planujących zmienić miejsce pracy. Wystawcom zapewnione zostaną stoiska wystawiennicze, dobra organizacja i promocja imprezy w lokalnych mediach, internecie, szkołach oraz instytucjach publicznych. Udział w targach, zarówno dla wystawców jak i odwiedzających będzie całkowicie bezpłatny.

Deklaracja uczestnictwa w Targach Pracy i Edukacji dostępna jest na stronie www.praca.lukow.pl. Więcej informacji o organizacji Targów udziela pan Łukasz Wysokiński pod numerem telefonu 533 216 441.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE