Reklama

Zaproszenie na piknik rekreacyjny

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: STS Aves Stoczek Łukowski

Zaproszenie na piknik rekreacyjny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższą niedzielę na boisku szkolnym, przy ulicy Dwernickiego w Stoczku Łukowskim odbędzie się Piknik Rekreacyjny. Będzie można przyjść na niego z całą rodziną i wziąć udział w rozgrywkach sportowych.

Już w najbliższą niedzielę mieszkańcy Stoczka Łukowskiego i okolic będą mieli okazję ciekawie i aktywnie spędzić czas. Tego dnia na boisku szkolnym przy ul. Dwernickiego zaplanowano piknik rodzinny dla dzieci i dorosłych, który minie pod znakiem sportu i wspólnego wypoczynku. Początek już od godziny 11.

Największą atrakcją będą zajęcia dla najmłodszych z tenisa ziemnego. Dzieci będą mogły w formie zabawy spróbować postawić swój pierwszy krok w kierunku kariery Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza. Organizator przygotował szereg konkursów z nagrodami. Nieco starsi amatorzy tenisa ziemnego będą mogli wziąć udział w turnieju w kategorii OPEN. Ciekawostką będzie elektroniczny pomiar prędkości serwisu. Na zwycięzców czekają puchary i medale.

Na boisku wielofunkcyjnym odbędzie się turniej dzikich drużyn w piłce nożnej pięcioosobowej, tutaj również wziąć udział zespoły w kategorii OPEN. Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy: biuro@stsaves.pl.

Obok, na piasku swoje mecze rozegrają siatkarze plażowi. W czasie pikniku będzie można również zagrać w badmintona i spróbować swoich sił w bule. Chętni będą mogli również skorzystać z instruktażu prawidłowego marszu nordic walking, a także zjeść kiełbaskę z grilla.

Szczegółowy program imprezy:

  • 11.00 Turniej tenisa ziemnego
  • 14.00 Gry i zabawy. Tenis ziemny dla dzieci w podziale na kategorie: przedszkole, klasy I-II, klasy III-IV, klasy V-VI
  • 14.00 Piłka nożna pięcioosobowa OPEN
  • 15.00 Piłka plażowa
  • OPEN 15.00 Badminton
  • 15.00 Bule
  • 16.00 Instruktaż Nordic Walking 

    Zapraszamy!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE