Reklama

Zaproszenie na Dzień Dziecka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Zaproszenie na Dzień Dziecka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już za kilka dni najmłodsi mieszkańcy Łukowa i powiatu łukowskiego będą obchodzić swoje święto. Z tej okazji przygotowaliśmy przegląd wydarzeń dla najmłodszych.

W Łukowie dzieci świętować będą 3 czerwca. Tego dnia w godz. 15-18 w parku miejskim odbędzie się festyn, na którym przygotowano szereg atrakcji dla najmłodszych. Na tych, którzy zdecydują się spędzić niedzielne popołudnie w tym miejscu, czekają m.in. konkursy z nagrodami, animacje, zabawy sportowe oraz plastyczne. Będzie też możliwość wystartowania w mini peletonie rowerowym, znakowania roweru oraz obejrzenia policyjnych i strażackich pojazdów. Specjalny koncert dadzą też wokaliści zrzeszeni w ramach Fabryki Piosenki ŁOK.

Dzień Dziecka świętowany będzie też w łukowskim kinie. Tego dnia wyświetlone zostaną filmy „Futrzaki ruszają na ratunek” (godz. 14:00 oraz 17:00) i „Superagentka” (godz. 15:30). Koszt seansu to 13 złotych (w cenie niespodzianki dla najmłodszych).

Nieco inny charakter będzie miała impreza w Adamowie, która obchody tegorocznego Dnia Dziecka połączy z przypadającym 26 maja Dniem Matki. Tego dnia na placu przy miejscowym Zespole Szkół odbędzie się festyn „Najlepiej z rodziną”. Początek zaplanowano na godz. 13.00.

Dzień Dziecka świętowała będzie też gmina Krzywda. 30 maja na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się festyn rodzinny, na którym oprócz części artystycznej będą też pokazy policyjne i strażackie oraz park zabaw dla najmłodszych. Festyn będzie miał też charytatywny charakter, ponieważ połączono go ze zbiórką dla potrzebujących dzieci.

Stanin święto dzieci będzie obchodził 3 czerwca. Tego dnia na terenie klubu Omega w Wesołówce odbędzie się piknik, na którym na dzieci czekać będą m.in. fotobudka czy dmuchańce. Organizatorzy zachęcają też do wzięcia udziału w konkursach z nagrodami oraz do obejrzenia pokazów cyrkowych, które tego dnia udostępnione zostaną zupełnie za darmo mieszkańcom gminy.

Równolegle obchody Dnia Dziecka będą świętowane w placówkach edukacyjnych na terenie miasta i powiatu łukowskiego. Część z nich już ma miejsce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE