Reklama

Zaprojektuj pomnik na 600-lecie Trzebieszowa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Gminy Trzebieszów

Zaprojektuj pomnik na 600-lecie Trzebieszowa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Gminy w Trzebieszowie organizuje konkurs na pomnik upamiętniający 600-lecie tej miejscowości. Planowane odsłonięcie monumentu to 1 lipca 2018 r.

Konkurs adresowany jest dla społeczności szkolnej oraz osób dorosłych. Obowiązkiem uczestników zabawy, jest wykonanie projektu pomnika w dowolnej formie plastycznej, jednakże w taki sposób, by nawiązywał on do historii Trzebieszowa. Organizatorzy informują, że praca może dodatkowo nawiązywać do 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Każdy uczestnik może dostarczyć na konkurs jedną pracę, która powinna być wykonana samodzielnie i być oryginalnym projektem. Ponadto dopuszczane są prace zbiorowe.

Zwycięski projekt będzie podstawą zaprojektowania pomnika, jaki powstanie na skwerku przy kościele parafialnym w Trzebieszowie. Planowana data odsłonięcia monumentu przypominającego o miejscowej historii to 1 lipca 2018 r.

Regulamin oraz dodatkowe informacje dotyczące zabawy znaleźć można w Urzędzie Gminy Trzebieszów, bądź na stronie internetowej www.trzebieszow.gmina.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE