Reklama

Zaprojektuj kartkę dla biblioteki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Zaprojektuj kartkę dla biblioteki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowska biblioteka kończy 110 lat. Z tej okazji organizowany jest konkurs na najpiękniejszą kartkę urodzinową dla placówki.

Miejska Biblioteka Publiczna w Łukowie zaprasza do wzięcia udziału w urodzinowym konkursie. Placówka, która w tym roku kończy 110 lat prosi o nadsyłanie prac przedstawiających kartkę urodzinową dla jubilatki. Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych, w tym klas gimnazjalnych z całego powiatu łukowskiego.

Prace wykonane dowolną techniką plastyczną w formacie A5 należy dostarczyć do placówki maksymalnie do 14 kwietnia. Najciekawsze z nich trafią na wystawę pokonkursową, która zaprezentowana zostanie w maju 2018 roku podczas uroczystości jubileuszowych Biblioteki.

Równolegle do konkursu dla dzieci i młodzieży trwa konkurs dla dorosłych czytelników, przypominający historię placówki. Szczegółowe informacje na oba tematy udzielane są w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Wyszyńskiego bądź telefonicznie: 25 798 23 15.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE