Reklama

Zapisy na wakacje z ŁOK ruszają

Opublikowano:
Autor:

Zapisy na wakacje z ŁOK ruszają - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od dziś do piątku można dokonać zgłoszenia dzieci na wakacje z Łukowskim Ośrodkiem Kultury. W tym roku turnusy trwają po dwa tygodnie.

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku od 7 do 10 lat na „Wakacje Ł`O.K.\". W programie m.in.: warsztaty wokalne i plastyczne, zumba, zabawy w parku miejskim, film w Kinie Łuków, dwa wyjścia do Centrum Rozrywki Arkabos, dwa wyjścia na baseny letnie „Delfin\", wycieczka do parku linowego „Deskaj Park\", rejs statkiem oraz wycieczka do Magicznych Ogrodów.  

Każdy z dwutygodniowych turnusów będzie się kończył balem. Rodzice, którzy chcą zapisać swoje pociechy na wakacje z Łukowskim Ośrodkiem Kultury mają do wyboru dwutygodniowe turnusy w terminach: 3-14 lipca, 17-28 lipca oraz 31 lipca-11 sierpnia.  

Koszt turnusu to 150 zł. W tej kwocie zawarty został bilet do Kina Łuków i na baseny, koszt wycieczki, materiałów dydaktycznych oraz ubezpieczenie. Zapisy ruszają dziś o godz. 16.00. Dzieci można będzie zapisywać osobiście także od środy 21 czerwca do piątku 23 czerwca w godzinach od 9.00 do 16.00.  

Ilość miejsc ograniczona. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE