Reklama

Zamykają przejazd kolejowy na ul. Siedleckiej. Będą objazdy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Zamykają przejazd kolejowy na ul. Siedleckiej. Będą objazdy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przejazd kolejowy na ul. Siedleckiej doczeka się remontu. Do naszej Redakcji trafiło pismo od wykonawcy prac remontowych w którym czytamy, że tym razem przejazd zamknięty będzie od 28 sierpnia do 19 września.

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o planach remontu przejazdu kolejowego na ul. Siedleckiej w Łukowie w ciągu drogi krajowej nr 63. Jak informował wówczas rzecznik PKP PLK Łukasz Kwasiborski, spółka kolejowa miała wymienić nawierzchnię drogową oraz kolejową w obrębie linii kolejowej nr 12 (Skierniewice - Łuków) oraz nr 523 (Poważe - Trzaskoniec). Remont został jednak wstrzymany, na szczęście na krótko.

Czytaj też:

Teraz do naszej Redakcji wpłynęło nowe pismo z informacją o ponownym przystąpieniu do prac remontowych. Jak informuje wykonawca inwestycji - Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o. o. – nowy termin zamknięcia przejazdu kolejowego na ul. Siedleckiej w Łukowie, to poniedziałek 28 sierpnia. Przejazd zostanie zamknięty jutro - 28 sierpnia - o godz. 8 rano na okres trzech tygodni, do 19 września do godz. 20.00.

Przez ten czas kierowcy będą musieli korzystać z objazdów. Ruch osobowy odbywać się będzie drogami lokalnymi, m.in. przez Gołaszyn i ul. Okrzei. Kierowcy samochodów ciężarowych będą musieli natomiast korzystać z objazdów drogami krajowymi, m.in. drogą krajową nr 19 przez Międzyrzec Podlaski.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE