Reklama

Założyli się o wypłatę, że zdobędą lajki na facebooku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Założyli się o wypłatę, że zdobędą lajki na facebooku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ostatnio na w mediach społecznościowych szaleństwo przeżywa zabawa polegająca na zdobyciu dużej liczby polubień, w zamian za które są realizowane różne życzenia. Teraz do tej inicjatywy przyłącza się jeden z łukowskich brokerów finansowych.

Czy można zaryzykować swoją wypłatę w zamian za rozreklamowanie profilu przedsiębiorstwa na facebooku? Okazuje się, że tak. DG-Inwest, firma brokerska z Łukowa przeprowadza kampanię polegającą właśnie na zdobyciu odpowiedniej liczby polubień w mediach społecznościowych. Stawką jest... wspomniana wypłata dla doradców ubezpieczeniowych i finansowych.

Firma planuje zdobyć 11 111 polubień na facebooku. Osoby, które wesprą przedsięwzięcie, mogą przy okazji wygrać gadżety firmowe. Do wygrania są m.in. tablet, bon na ubezpieczenie, pamięci przenośne i inne niespodzianki. Czas trwania nietypowego konkursu wyznaczono na 1 marca. Ponadto jak informują Marcin Drygiel i Krzysztof Machoń – pracownicy DG-Inwest, strona która przegra zakład, „poniesie dodatkową karę”, którą wymyślą m.in. Internauci.

Szczegóły akcji konkursowej są dostępne na facebooku pod tym adresem.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE