Reklama

Zalane domy i piwnica

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Zalane domy i piwnica - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzy wyjazdy związane z zalaniem budynków odnotowali w zeszłym tygodniu łukowscy strażacy. Co jeszcze działo się w powiecie łukowskim?

Pomogli przetransportować chorego

W poniedziałek, 5 marca ok. godz. 21.15 strażacy zawodowi z Łukowa pomogli w przetransportowaniu pacjenta z mieszkania w bloku w al. Kościuszki w Łukowie do karetki.

Zalane domy w Dąbrówce i Woli Bystrzyckiej


W środę, 7 marca ok. godz. 22.50 w jednym z domów w Dąbrówce pękła rura. Wodę z zalanego mieszkania wypompowali strażacy-ochotnicy z OSP Adamów. W czwartek, 8 marca ok. godz. 7.40 strażacy-ochotnicy z OSP Wola Bystrzycka wypompowali wodę z zalanej piwnicy w jednym z domów w swojej miejscowości.

Podejrzenie czadu

W piątek, 9 marca ok. godz.1 mieszkańcy jednego z domów przy ul. Wilczyńskiego w Łukowie zgłosili straży podejrzenie obecności tlenku węgla w pomieszczeniach. Strażacy zawodowi z Łukowa wykryli czad i przewietrzyli dom. Po powtórnym pomiarze nie stwierdzili zagrożenia. Mieszkaniec domu - 66-letni mężczyzna trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, który udzielił mu pomocy na miejscu.

Pożar w Szaniawach-Poniatach

W piątek, 9 marca ok. godz. 19.20 zapaliły się szafki na ścianie i śmieci na stole w garażu w jednym z budynków gospodarczych w Szaniawach-Poniatach. Strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Szaniawy-Poniaty i OSP Trzebieszów ugasili pożar i oddymili pomieszczenie. Właściciel garażu - 44-letni mężczyzna pokaleczył sobie rękę zbitą szybą i trafił do szpitala.

Zalana piwnica na Żelechowskiej

W niedzielę, 11 marca o godz. 7.33 straż otrzymała zgłoszenie o uszkodzonym zewnętrznym kranie na jednym z budynków przy ul. Żelechowskiej w Łukowie. Woda z kranu zalała piwnicę.    

Zabezpieczyli lądowanie śmigłowca

W niedzielę, 11 marca o godz. 7.40 strażacy zawodowi z Łukowa zabezpieczyli lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na płycie stadionu przy ul. Warszawskiej w Łukowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE