Reklama

Zakończyły się ferie w ŁOK-u

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Zakończyły się ferie w ŁOK-u - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami dwa tygodnie aktywnego wypoczynku, który na czas ferii przygotował Łukowski Ośrodek Kultury. Zimową labę zwieńczyły wyjazd do Warszawy, konkurs "Mam talent" i bal karnawałowy.

Zakończyły się ferie zimowe i animacje przygotowana z tej okazji przez pracowników Łukowskiego Ośrodka Kultury. Przez dwa tygodnie uczniowie łukowskich szkół podstawowych mogli skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych przez placówkę. Dziennie na zajęciach pojawiało się od około 40 do 60 osób.

Zwieńczeniem ferii był bal karnawałowy i konkurs „Mam Talent”, w którym dzieci prezentowały swoje umiejętności. Zabawę podczas II turnusu „Ferii Zimowych Ł`O.K." 2018 wygrał duet taneczny: Milena Czubaszek i Lena Śledź. Drugie miejsce zajęli ex aequo: Zosia Szczuchniak za śpiew, duet taneczny: Julia i Krzysztof Rychlik, oraz Kacper Pogonowski za pokaz iluzji. Trzecie miejsce zajął Szymon Suska za układanie Kostki Rubika.

Dzieci udały się też do parku trampolin „Hangar 646" w Warszawie. W miejscu o 2700 m2 powierzchni i 60 trampolinach bawiło się 44 dzieci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE