Reklama

Zakończenie sezonu u łukowskich wędkarzy

Opublikowano:
Autor:

Zakończenie sezonu u łukowskich wędkarzy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończenie Sezonu 2019 przez łukowskich wędkarzy odbyło się 13 października na Żwirowni Dudziński, gdzie rozegrano zawody.

  Do zawodów przystąpiło 29 zawodników. Tego dnia nie robiono tradycyjnego losowania oraz wyboru konkretnej metody, więc część wędkarzy łowiła tak samo na spławik, jak i feeder. Były to stricto towarzyskie zawody, a że pogoda dopisywała, przyjemnie było spotkać się i posiedzieć nad wodą. Ryby tego dnia były bardzo kapryśne i z braniami delikatnie mówiąc... było słabo.  - Brały płoteczki, krąpiki, jazgarze i masa niewymiarowego okonia, przez to większość kolegów niestety zeszła z wody o przysłowiowym kiju – mówią organizatorzy.

Miłą niespodziankę sprawił sobie jeden z młodych wędkarzy, który tego dnia postanowił porzucać za szczupakiem i żwirownia obdarowała go pięknym okazem. Na 29 startujących w zawodach tylko 8 złowiło ryby.

Wyniki przedstawiają się następująco

PODIUM
I. miejsce bezapelacyjnie zajął Mariusz Staniak z wagą ryb 5720 g

II. m-ce Arkadiusz Kabat z wynikiem 2100 g

III. m-ce Krzysztof Krystecki z wynikiem 1020.

 Kolejne miejsca zajęli:

IV. Michał Żyłka 900 g

V. Tomasz Nieśćior - 420 g

VI. Paweł Markowski - 320

VII. Michał Krystecki  - 50 g

VIII. Janusz Tchorzewski – 30 g

Dekoracji zwycięzców dokonywali Mirosław Dudziński, właściciel Żwirownia Dudziński oraz Tomasz Nieśćior, wiceprezes ds. Sportu Koła PZW Łuków Miasto.

Na zakończenie każdy z zawodników mógł posilić się kiełbaskami z grilla, forszmakiem, który ugotował Prezes Janusz Tchorzewski, pieczonymi ozorkami zrobionymi przez Mirosława Dudzińskiego, ciastkami oraz napojami. Sponsorem zawodów był Mirosław Dudziński oraz Koło PZW Łuków Miasto. Sezon wędkarski oficjalnie został zakończony, choć jak wiadomo ten dla prawdziwych wędkarzy nigdy się nie kończy.  

 Zarząd Koła PZW Łuków Miasto dziękuje Mirosławowi Dudzińskiemu za pomoc i wsparcie w organizacji zawodów Zakończenie Sezonu 2019.  Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE