Reklama

ŻAK zrobi z Ciebie fachowca

Opublikowano:
Autor:

ŻAK zrobi z Ciebie fachowca - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcesz szybko znaleźć atrakcyjną pracę? To możliwe! Jest ŻAK - idealna szkoła dla tych, którzy potrzebują nowych kwalifikacji.

Jak łatwo stać się specjalistą w ulubionej dziedzinie? Właśnie rozpoczął się kolejny etap rekrutacji w szkole ŻAK. Absolwenci szkół średnich (nie musisz mieć matury!) zaczną naukę we wrześniu na wybranym kierunku. Uczyć się będą całkowicie bezpłatnie. Ukończenie szkoły jest równoznaczne ze zdobyciem dyplomu profesjonalisty. To pozwoli zyskać uznanie w oczach nowych pracodawców.

ŻAK jest szkołą policealną. To znaczy, że możesz zapisać się do niej po ukończeniu każdej szkoły średniej, egzamin maturalny nie jest obowiązkowy. Słuchaczem ŻAKA może stać się każda pełnoletnia osoba – absolwenci szkół zawodowych, osoby bez matury lub chcące się przebranżowić. Wśród korzystających z oferty ŻAKA znajdują się też absolwenci liceum (lub ci, którzy ich nie skończyli), osoby bezrobotne a nawet potrzebujący nowych kwalifikacji studenci czy seniorzy. ŻAK zajmuje się po prostu edukacją dorosłych. Co ważne, zdobywaną szybko, solidnie, w wygodnej opcji jednorocznej lub dwuletniej. ŻAK to szkoła zaoczna, która posiada w swojej ofercie ponad 90 różnych specjalności!

Jakie zawody z bogatej oferty ŻAKA cieszą się największą popularnością? Technik BHP, technik administracji, technik usług kosmetycznych, technik informatyk, technik turystyki wiejskiej... Ale ciekawych specjalności jest o wiele więcej. Na pewno znajdziesz coś dla siebie! Właśnie ruszyła rekrutacja letnia, która pozwoli Ci zapisać się do grupy, rozpoczynającej naukę od września 2017 roku. Oczywiście nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych. Warto już dziś zapoznać się z ofertą ŻAKA i wystartować od września, bo kolejny semestr zacznie się dopiero w lutym. Należy pamiętać, że szkoła wydaje nieodpłatne zaświadczenia – do WKU, ZUS, KRUS i MOPS.

W całej Polsce działają obecnie 84 oddziały ŻAKA. To znaczy, że do tej szkoły jest blisko. Możesz wejść w Internet i wybrać tego ŻAKA, który znajduje się najbliżej Ciebie. Ponieważ w każdym regionie kraju istnieje kilka placówek ŻAKA, stał się on największą ogólnopolską firmą edukacyjną. Czy jednocześnie najlepszą? Warto wiedzieć, że sześć lat temu Centrum Nauki i Biznesu ŻAK uhonorowano złotym godłem za najwyższą jakość usług edukacyjnych. Konkurs Najwyższa Jakość Quality International 2010 zorganizowany został przez Forum Biznesu, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, PARP oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000. Ten zaszczytny tytuł potwierdza, że słuchacze Żaka szkoleni są na najwyższym poziomie, a firma nieustannie rozwija się, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania swoich uczniów.

Zapisz się do ŻAKA już dziś. Wystarczy, że znajdziesz na stronie www.zak.edu.pl miejscowość najbliżej Twego miejsca zamieszkania. Następnie wypełnij formularz on-line www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online i wyślij go przez Internet lub złóż osobiście w sekretariacie ŻAKA. Dostarcz tam świadectwo ukończenia szkoły średniej (przypominamy – nie musisz mieć matury!), a wkrótce rozpoczniesz naukę w trybie zaocznym co drugi weekend. Rekrutacja letnia trwa, pamiętaj: ilość miejsc jest ograniczona!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE