Reklama

Zagrają dla Bartusia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ekipa Projekt / Kuba Rodak

Zagrają dla Bartusia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Duża grupa hip-hopowych wykonawców zagra już wkrótce charytatywny koncert dla Bartusia Kani. Mały łukowianin cierpi na wrodzoną wadę serca i potrzebuje pieniędzy na niezbędne leczenie.

Hip-Hopowy koncert w klubie Decybel. Już za tydzień, w piątek 8 grudnia w naszym mieście odbędzie się charytatywna zabawa, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie Bartusia Kani. Chłopiec ma niewiele ponad rok, a większość swojego krótkiego życia spędził w szpitalach. Cierpiąc na wrodzoną wadę serca, potrzebuje leczenia i rehabilitacji.

Na szczęście z pomocą przychodzą mieszkańcy Łukowa. Równolegle do przeprowadzanych w Internecie licytacji na rzecz chorego chłopca, co rusz pojawiają się oddolne inicjatywy, na których zbierane są pieniądze na przeprowadzenie operacji na serduszku małego Bartka. Po sportowym maratonie, który miał miejsce kilka dni temu w jednej z łukowskich siłowni, tym razem z pomocą przychodzi Jakub Rodak i Ekipa Projekt.

W piątek 8 grudnia w klubie Decybel odbędzie się charytatywny hip-hopowy koncert. Na scenie wystąpią Ali & Mikus, Gambit, UKF KOLEKTYW, Przelo, Cysiu & Pietras oraz WOP. Całość poprowadzi Kuba Rodak a o oprawę muzyczną i nagłośnienie zadbają Kowal & Smyku i DJ Raphalzky. Patronat nad charytatywnym koncertem objęła Ekipa Projekt i UKF KOLEKTYW. Organizatorzy zachęcają jednocześnie, aby obecni zaopatrzyli się w garść „blaszaków” i banknotów, które będzie można wrzucić do specjalnych puszek. Portal Łuków24.pl wsparł medialnie hip-hopowy koncert.

Chłopcu cały czas można pomóc chociażby za pośrednictwem serwisu SiePomaga.pl. Link, pod którym zapoznać się można z historią choroby oraz miejsce do wpłacania pieniędzy, znajduje się POD TYM ADRESEM.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/379484385842161/
Internetowe licytacje dla Bartka: https://www.facebook.com/groups/498575530499265/Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE