Reklama

Zagłosuj na lokalną inicjatywę. Pomóż zdobyć grant

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Zagłosuj na lokalną inicjatywę. Pomóż zdobyć grant - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś rusza głosowanie na projekt, który uzyska dofinansowanie w ramach programu \'Decydujesz, pomagamy\'. Każdy z nas, wrzucając żeton w łukowskiej placówce Tesco, może pomóc lokalnym inicjatywom.

Fundacja Tesco Dzieciom chce przeznaczyć 750 tys. zł na granty dla 150 organizacji z terenu całego kraju. W naszym rejonie, do głosowania, zakwalifikowały się trzy inicjatywy. Jedna z nich to pomysł Stowarzyszenia Alternatywa dla Łukowa.  

Owocowo-rowerowo, czyli zdrowo w Łukowie to pomysł zorganizowania warsztatów kulinarnych, podczas których uczestnicy poznają sztukę przygotowywania szybkich i zdrowych posiłków. Jednak nie samym jedzeniem żyje człowiek. Stowarzyszenie chce więc zaprosić łukowian na wspólne wycieczki rowerowe w przyjemnych okolicznościach przyrody. Celem projektu jest promowanie odpowiedniego odżywiania, stosowania zbilansowanej diety oraz krzewienie dobrych wzorców w dbaniu o kondycję. Ponadto do wygrania rower.

Głosowanie będzie trwało od 8 marca do 4 kwietnia. Żetony, uzyskane w kasie sklepu, można wrzucić w markecie Tesco w Łukowie oraz w Radzyniu Podlaskim. 17 kwietnia wyłonieni zostaną zwycięzcy.  

Do konkursu w naszym rejonie zakwalifikowała się inicjatywa Alternatywy dla Łukowa, a także pomysł Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ósmy Kolor Tęczy, czy Stowarzyszenia Aktywny Trzeciak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE