Reklama

Zaginięcie na terenie powiatu. Trwa akcja poszukiwawcza

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja (archiwum)

Zaginięcie na terenie powiatu. Trwa akcja poszukiwawcza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilkanaście minut temu przez nasze miasto przejechała grupa pojazdów na sygnale ratunkowym - radiowozów i samochodów strażackich. Pojechały one na akcję poszukiwawczą.

Informację o przemieszczających się przez Łuków pojazdach uprzywilejowanych nasza Redakcja otrzymała od Czytelników:

Coś grubszego się dzieje dużo policji i karetek na sygnale przez Łuków przejechało... – taki SMS (pisownia oryginalna) pojawił się w skrzynce odbiorczej u naszego redaktora.

Okazuje się, że powodem interwencji jest akcja poszukiwawcza w zachodniej części naszego powiatu. Jak informuje rzecznik prasowy KPP w Łukowie asp. sztab. Marcin Józwik, kilkunastu policjantów łukowskiej komendy udało się w kierunku Stoczka by prowadzić działania poszukiwawcze. Będą one prowadzone na terenie działania Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim, który swoim zasięgiem obejmuje tereny gminy Stoczek Łukowski i Wola Mysłowska.

Informacje udzielane przez rzecznika policji, potwierdza też rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie mł. bryg. Paweł Wysokiński. Informuje on, że w akcji poszukiwawczej będą brali też udział strażacy.

Niestety nie znamy personaliów osoby lub osób, która jest (lub są) poszukiwane. Policjanci dla dobra śledztwa nie udzielają informacji w tej sprawie.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE