Reklama

Zaginął 40-latek! Policja prosi o pomoc! (aktualizacja)

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Zaginął 40-latek! Policja prosi o pomoc! (aktualizacja) - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Poszukiwany jest Jarosław Michalak, podopieczny Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach. Jeśli ktoś z Czytelników widział 40-letniego mężczyznę, proszony jest o kontakt z policją! (Aktualizacja: mężczyzna został odnaleziony)

AKTUALIZACJA (10.07.2018, godz. 7:30): Jak podaje rzecznik prasowy łukowskiej policji, asp. sztab. Marcin Józwik, poszukiwany mężczyzna został odnaleziony dziś w nocy.

--------------

Łukowska policja poszukuje 40-letniego podopiecznego Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach. Jarosław Michalak wyszedł z DPS-u w poniedziałek około godziny 15. Nie informował nikogo, w którym kierunku się udaje, do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z placówką.

Mężczyzna w chwili zaginięcia ubrany był w żółtą koszulkę i krótkie spodenki. Zaginiony ma 190 cm wzrostu, ma jasne włosy i jest dobrze zbudowany. Ma zaburzenia mowy, może unikać kontaktu z nieznajomymi. Może mieć przy sobie rower typu składak koloru czerwonego. Niestety podopieczny DPS-u w Ryżkach do chwili obecnej nie powrócił do placówki.

40-latka poszukują między innymi łukowscy policjanci. poszukują Osoby, które znają miejsce pobytu Jarosława Michalaka, bądź widziały dzisiaj tego mężczyznę, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie - tel. 25 797 6210. Każdy telefon może być na wagę życia!
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE