Reklama

Za kierownicą z prawie trzema promilami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Za kierownicą z prawie trzema promilami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 2,82 promila alkoholu w organizmie miał 49-letni mieszkaniec gminy Adamów, który pomimo orzeczonego wyrokiem sądowym zakazu kierowania pojazdami, jechał samochodem marki Volvo. Mężczyznę 9 grudnia zatrzymali policjanci.

Kradzieże i pijani kierowcy to jedne ze zdarzeń, które miały miejsce w ostatnim tygodniu w powiecie łukowskim. Co jeszcze zawierały policyjne notatki?

W środę 6 grudnia w Stoczku Łukowskim skradziono smartfon marki Samsung. Mikołajek nie będzie też dobrze wspominał właściciel jednego z lokali na ul. Dmocha w Łukowie. W miejscu tym policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli trzy automaty do gier hazardowych, wstawione bez zezwolenia. Dwa dni później na ul. Sienkiewicza w Łukowie łupem złodzieja padł damski portfel z gotówką i kartą bankomatową. Poszkodowana kobieta straciła około 600 zł.

8 grudnia w Nowej Prawdzie zaistniał pożar murowanego budynku gospodarczego, w wyniku którego spaleniu uległa drewniana konstrukcja i poszycie dachu oraz sprzęt i płody rolne. Dzień później w sobotę 9 grudnia, w miejscowości Czarna 49-letni mieszkaniec gminy Adamów, pomimo orzeczonego wyrokiem sądowym zakazu kierowania pojazdami jechał samochodem marki Volvo mając 2,82 promila alkoholu w organizmie.

9 grudnia w Stoczku Łukowskim 24-letni mieszkaniec miasteczka kierował samochodem marki Dacia mając 1,22 promila alkoholu w organizmie. Sytuację młodzieńca pogorszy też niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

Jak informują policjanci, w okresie od 4 do 10 grudnia 2017 roku, zatrzymali oni 12 nietrzeźwych kierujących pojazdami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE