Reklama

Z prezentami w Domu Dziecka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Alternatywa dla Łukowa

Z prezentami w Domu Dziecka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzień Dziecka to doskonała okazja do wyrażenia pamięci o naszych dzieciach. Członkowie stowarzyszenia ?Alternatywa dla Łukowa? tego dnia odwiedzili podopiecznych Placówki Wielofunkcyjnej w Łukowie. Przekazali dzieciom paczki, które powstały dzięki zbiórce koleżeńskiej.

W maju „Alternatywa dla Łukowa” ogłosiła na facebooku zbiórkę koleżeńską. Reakcja społeczności naszego miasta przerosła oczekiwania organizatorów. Zaskoczenie było tym większe, że była to pierwsza tego typu zbiórka „Alternatywnych”. Tak o całym przedsięwzięciu powiedział przedstawiciel stowarzyszenia Arkadiusz Pogonowski:

Przez kilkanaście dni udało się zebrać mnóstwo zabawek, kilka toreb słodyczy oraz niezliczoną liczbę kosmetyków. Całość była konsultowana z dyrekcją Domu Dziecka, która podpowiedziała nam, jakie produkty najbardziej ucieszą podopiecznych placówki. Cieszymy się, że mogliśmy zrobić niespodziankę maluchom w dniu ich święta.  

Tego dnia, oprócz prezentów dla podopiecznych łukowskiego domu dziecka, Alternatywa przekazała także środki higieniczne i odzież. Akcja była możliwa dzięki zaangażowaniu ludzi dobrej woli.    

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się do akcji. Nasze „dziękuje” może okazać się niewystarczające dla wspierających, ale szczere uśmiechy i radość dzieciaków potwierdzą, że wspólnie wykonaliśmy dobrą robotę  – komentuje radny miejski z ramienia Alternatywy dla Łukowa Piotr Płudowski.  

Dzień Dziecka był dla podopiecznych Placówki Wielofunkcyjnej w Łukowie także okazją do przejażdżki zabytkowym Junakiem. O tę atrakcję zadbał pasjonat dwóch kółek – Piotr Płudowski.  

Zbiórka koleżeńska była pierwszą tego typu akcją zorganizowaną przez Alternatywę dla Łukowa. Zachęceni jej sukcesem już dziś planują kolejne.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE