Reklama

Z połową serduszka poruszył serca wielu ludzi

Opublikowano:
Autor:

Z połową serduszka poruszył serca wielu ludzi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 9 października na portalu społecznościowym powstała grupa, której celem było uzbieranie jak największej kwoty na leczenie Szymonka. Nie spodziewali się, że już cztery dni później licznik pokaże 100 %. Rodzice chłopca chcą za naszym pośrednictwem podziękować.

Niespełna miesiąc temu pisaliśmy o czteromiesięcznym Szymonku, który potrzebuje operacji serca. Artykuł możecie Państwo przeczytać TUTAJ. Dwa tygodnie później sześć osób (Ela Wiśniewska, Monika Sobora, Martyna Jakubiak-Nieroda, Magdalena Stusińska, Anna Domiańczyk i Jacek Domiańczyk) stworzyli grupę „Licytacje dla Szymona Łuków i okolice”. Ich pomysł spotkał się z ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców naszego miasta. Do akcji zaczęły przyłączać się kolejne osoby. Cztery dni później cel został osiągnięty. Ludzie o dobrych sercach zebrali ponad 100 % potrzebnych środków.

Za naszym pośrednictwem mama chłopca chce wszystkim podziękować. Oto treść listu jaki został przesłany do naszej redakcji.


\"Kto litościwy dla bliźniego swego w dniu jego boleści, temu Bóg zawsze okaże miłosierdzie swoje, bowiem jałmużna jest jakby pieczęcią.\"

Drogie Szymonkowe Anioły 

Dokonaliście cudu, bo dla nas, wasze zaangażowanie, wsparcie finansowe, wasza modlitwa, dała nam nadzieję ale i broń do walki o życie naszego dziecka. To co działo się w tym tygodniu w Łukowie i  okolicach przerosło nasze oczekiwania. W imieniu Szymona i własnym, chcielibyśmy wszystkim bardzo podziękować, tylko nie znajdujemy odpowiednich słów, by wyrazić naszą wdzięczność. Nasz synek z połową serduszka poruszył serca wielu ludzi i zaczęły dziać się rzeczy niewiarygodne. Popłynęła do nas lawina wsparcia w słowach, które wyciskały nam łzy z oczu. Otrzymaliśmy tak wiele zapewnień o modlitwie. Stoimy na początku drogi-walki  o życie naszego dziecka, ale teraz wiemy, że nie jesteśmy sami. Stanęliście z nami, ramię w ramię, do boju poprzez otwarcie swoich serc. Zadziały się piękne rzeczy. Powróciła nadzieja. DZIĘKUJEMY.

Za wszystkie osoby, które znamy i nie znamy, a które nas wsparły, zostanie odprawiona msza św. w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie dnia 14 stycznia 2018 r. o godzinie 10.00.

Niech wam Bóg wynagrodzi wasze dobro.


O akcji pisaliśmy TUTAJ.  


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE