Reklama

Z kroniki kryminalnej

Opublikowano:
Autor:

Z kroniki kryminalnej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wypadki, pożary, nietrzeźwi kierowcy. Policja podsumowuje ubiegły tydzień.

Informowaliśmy Państwa o wypadkach jakie miały miejsce w ubiegłym tygodniu. Na drogach naszego powiatu doszło do trzech niebezpiecznych zdarzeń, które mogły zakończyć się tragicznie. Jedno z nich to wypadek, który miał miejsce 8 maja w Ławkach. Kierujący samochodem marki Audi 19-latek z gminy Łuków zjechał z jezdni i uderzył w drzewa. W wyniku wypadku kierujący oraz 20-letni pasażer auta doznali obrażeń ciała.

Cztery dni później z obrażeniami ciała do szpitala zostali przewiezieni także uczestnicy wypadku jaki miał miejsce w miejscowości Jamielnik Kolonia. Kierujący samochodem marki Honda 53-latek z gminy Stoczek Łukowski zderzył się z samochodem marki Citroen Berlingo, którym kierował 63-letni łukowianin.

Tego samego dnia, z poważnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala uczestnicy zdarzenia drogowego w Karwowie. Kierujący samochodem marki Audi 21-latek z gminy Trzebieszów zjechał z jezdni i uderzył w betonowy przepust. Tu poszkodowani to kierowca auta oraz jego pasażer.

W minionym tygodniu doszło także do dwóch pożarów, w wyniku których właściciele ponieśli poważne straty. 9 maja w Józefowie zapaliła się samojezdna ładowarka teleskopowa marki Manitou. W wyniku pożaru spaleniu uległa część silnika i kabiny maszyny. Wartość strat określono na kwotę 40 000 zł. Następnego dnia, w Okrzei, zaistniał pożar garażu. Tu spaleniu uległ znajdujący się wewnątrz budynku samochód marki Fiat Ducato oraz elektronarzędzia.

Pożary i wypadki to nie jedyne zdarzenia jakie zostały odnotowane przez łukowską policję. 9 maja w Łukowie na ul. Sienkiewicza nieznany sprawca przywłaszczył sobie smartfon marki Samsung Galaxy o wartości 600 zł.

Od 8 do 14 maja policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących pojazdami.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE