Reklama

Wyszedł z więzienia i poszedł na zakupy bez płacenia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Wyszedł z więzienia i poszedł na zakupy bez płacenia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za kradzież artykułów spożywczych i gospodarczych będzie odpowiadał 39-latek z powiatu garwolińskiego. Mężczyzna chciał zrobić zakupy w jednym ze sklepów w Stoczku Łukowskim, jednakże bez płacenia. Okazało się, że wcześniej wyszedł on z zakładu karnego, gdzie przebywał za kradzieże.

W sobotnie południe policjanci ze Stoczka Łukowskiego dowiedzieli się o kradzieży do jakiej doszło w jednej z placówek handlowych. Z informacji przekazanej funkcjonariuszom wynikało, że nieznany mężczyzna wyprowadził ze sklepu wózek z zakupami, nie płacąc wcześniej za nie. W wózku były artykuły spożywcze, myjka i robot sprzątający. Gdy pracownik sklepu zapytał mężczyznę o paragon, ten natychmiast porzucił wózek z zakupami i uciekł. O zaistniałej sytuacji natychmiast zostali powiadomieni policjanci. Mundurowi, którzy udali się na interwencję, już po kilku minutach zauważyli idącego drogą mężczyznę, który na widok jadącego radiowozu rzucił się do ucieczki w przydrożne pola. Po kilkudziesięciu metrach policjanci pieszo dogonili uciekającego mężczyznę i zatrzymali go. Zatrzymany mówił mundurowym, że skradł zakupy, ale porzucił je gdyż przestraszył się pracownika sklepu.

Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany przez nich 39-latek z powiatu garwolińskiego dzień wcześniej opuścił zakład karny, gdzie odsiadywał wyrok za kradzieże. Policjanci ustalili, że wartość skradzionych ze sklepu artykułów przekroczyła kwotę 750 zł.

Mężczyzna już usłyszał zarzut, wkrótce jego sprawa znajdzie swój finał w Sądzie. Za dokonanie kradzieży grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE