Reklama

Wystarczyła chwila nieuwagi

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Wystarczyła chwila nieuwagi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wracamy do tematu zdarzenia drogowego, które miało miejsce wczoraj rano w Wólce Zastawskiej na drodze krajowej nr 76. Doszło tam do najechania przez Audi na tył samochodu marki BMW.

Łukowska policja zna już przyczyny zdarzenia, które miało miejsce wczoraj w Wólce Zastawskiej. Okazało się, że kierująca samochodem marki Audi 30-letnia kobieta z gminy Stoczek Łukowski uderzyła w tył BMW, którym kierował 52-latek z województwa dolnośląskiego.

Jak udało się wstępnie ustalić mundurowym, kobieta na chwile przed uderzeniem obejrzała się w kierunku siedzących w fotelikach na tylnej kanapie dzieci. Jadące przed nią BMW zatrzymało się na jezdni przed miejsce, gdzie prowadzony jest remont drogi, by przepuścić jadące z przeciwka inne pojazdy.

- Kierująca audi zbyt późno zauważyła unieruchomione BMW i gwałtownie hamując uderzyła w tył tego samochodu. Okazało się, że jadący w jej aucie 2 i 5-letni synowie wymagają pomocy medycznej, dlatego zostali przewiezieni karetką do szpitala - mówi Marcin Józwik z łukowskiej policji.

Dzieciom na szczęście nie stało się nic poważnego. 2-latek nie doznał żadnych obrażeń ciała, a u 5-latka stwierdzono jedynie powierzchowne urazy. Życiu i zdrowiu chłopów nie nie zagraża, razem z mamą wróciły już ze szpitala do domu.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności, obserwowanie drogi i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.

Zobacz też: Wypadek w Wólce Zastawskiej, możliwe utrudnienia w ruchu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE