Reklama

Wyścigi wózków w miejskim parku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Wyścigi wózków w miejskim parku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na 19 maja zaplanowano w Łukowie Międzynarodowy Wyścig Wózków w chodzie Buggy Gym. Impreza zawita do naszego miasta już po raz trzeci.

Buggy Gym to wyścigi z wózkami, które od kilku lat odbywają się w kilkudziesięciu polskich i czeskich miastach. W Łukowie z wózkami ścigano się już dwa lata i rok temu, a impreza cieszyła się zainteresowaniem mieszkańców. Szczególnie zadowolone były rodziny z dziećmi, które mogły spędzić aktywnie popołudnie.

- W tym roku również zorganizowałam taką imprezę, której celem jest zachęcenie i aktywizowanie rodziców wraz z dziećmi do ruchu. Chcę pokazać, iż dziecko nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu - mówi Sylwia Mateńka-Woch z Fit Dance Forma, pomysłodawczyni wyścigu wózków.

Tegoroczna edycja wyścigów Buggy Gym odbędzie się w niedzielę 19 maja w miejskim parku w Łukowie, w godzinach 15-17. Jej uczestnicy będą rywalizować w wyścigach na sto kroków w kategoriach „mama z wózkiem”, „tata z wózkiem” i „rodzina z wózkiem”. Chętni będą mogli też zobaczyć nietypowy taniec z wózkiem, a ich pociechy będą mogły uczyć się tańca nowoczesnego. Dla spragnionych bardziej tradycyjnych atrakcji przygotowane zostaną zabawy w Strefie Dziecka oraz pikniki.

- To będzie wspaniała, sportowa przygoda dla całych rodzin. W sam raz na rozpoczęcie wiosenno-letniego sezonu - zachęca do zabawy pani Sylwia.

Patronat honorowy nad wyścigiem Buggy Gym objął burmistrz Łukowa. Patronem medialnym wydarzenia jest m.in. portal Łuków24.pl.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE