Reklama

WYRZUCIŁ PSA Z GOLFA NA ULICY FARFAK

Opublikowano:
Autor:

WYRZUCIŁ PSA Z GOLFA NA ULICY FARFAK  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Nie żyje Pimpek. Właściciel wyrzucił go podczas jazdy, przejechały go trzy samochody. Poszukiwany czarny Golf! - informuje na fb Fundacja dla zwierząt Judyta.

Fundacja napisała na swoim profilu:

„Odszedł Pimpek, nie udało się mimo najszczerszych chęci i umiejętności zarówno lekarza do którego trafił psiak tuż po wypadku jak i Kliniki w Warszawie. Została zrobiona sekcja zwłok Pimpka która wykazała, że 5 żeber było złamanych w tym jedno w dwóch miejscach było osobnym odłamem, które sperforował opłucną scienną i opłucną płucną – przebite płuco w dwóch miejscach. Było również krwawienie do jamy miednicznej spowodowane licznymi złamaniami miednicy. Przyczyną odejścia malucha była niewydolność oddechowo krążeniowa. Nie było żadnych szans na uratowanie chłopaczka” – pisze Fundacja dla Szczeniąt Judyta.


Wcześniej psa uratowała mieszkanka Łukowa, której udało się uzyskać pomoc Fundacji. 
„Ludzie! Co z wami?! Mieliście się nim opiekować, a wyrzuciliście go z samochodu! Tak po prostu, jak śmiecia. Zaraz potem potrąciły go 3 kolejne auta. Maluszek WALCZY O ŻYCIE!! Potrzaskana miednica, zbita śledziona, uszkodzone wątroba, odma opłucna . Ból, cierpienie, strach. To mu zafundowałeś człowieku. Ty, który winien mu byłeś troskę!
Kochani. To wszystko zdarzyło się w okolicach Łukowa. Pomogła Aleksandra Świder która na własną rękę zaczęła ratować psiaaka – to jej film z wczoraj gdy drżala o życie Pimpka. Dziś psiaka przejelismy my – jest już w całodobowej Klinice w Warszawie . Jego stan jest bardzo ciężki. Zrobimy wszystko, żeby go uratować. Człowiek mu to zrobił. Niech człowiek naprawi. Naprawimy?„
Niestety mimo leczenia pies zdechł. Na policję zostanie złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

„Zostanie złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa – wyrzucenie psiaka z auta marki Golf 3 czarny. Przypuszczam kto mógł to zrobić, zbieramy dowody. Będziemy wyznaczać nagrodę za pomoc w znalezieniu świadków.” – dodaje fundacjaUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE