Reklama

Wypełnią PIT za Ciebie!

Opublikowano: pon, 18 mar 2019 14:28
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Wypełnią PIT za Ciebie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Radny Mateusz Popławski oraz Stowarzyszenie "Łukowskie Forum Rozwoju" zapraszają mieszkańców Łukowa i okolic do skorzystania z bezpłatnej pomocy przy wypełnieniu corocznego PIT-u.

Osoby, które nie zdążyły jeszcze złożyć w Urzędzie Skarbowym swojego zeznania podatkowego za 2018 rok, mogą skorzystać z pomocy fachowców i rozliczyć bezpłatnie dokument PIT.

Członkowie ŁFR będą pomagać w napisaniu zeznania podatkowego 21, 28 marca i 4 kwietnia w Klubie Spółdzielczym „Od Juniora do Seniora” przy ul. Stasia i Nel 3 w godzinach od 13:00 do 16:00, a także 24 i 31 marca w siedzibie firmy „Happy Day” przy ul. Partyzantów 1A w godzinach od 13:00 do 15:00.

Osoby, które chcą skorzystać z bezpłatnej pomocy, powinny wziąć ze sobą formularze PIT-11 otrzymane od pracodawców, bądź ZUS-u, KRUS-u lub Powiatowego Urzędu Pracy za 2018 rok, a także dodatkowe dokumenty potwierdzające możliwość rozliczeń (np. PESEL dzieci, Internet, itp.). Ci, którzy będą chcieli „od ręki” wysłać rozliczenie PIT do Urzędu Skarbowego przez Internet, powinni też przygotować PIT za rok 2017.

Radny Mateusz Popławski oraz Łukowskie Forum Rozwoju przypominają, że czas na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym każdy z nas ma do 30 kwietnia.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE