Reklama

Wybiorą Kobietę Roku w Trzebieszowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Wybiorą Kobietę Roku w Trzebieszowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zachęca do zgłaszania zasłużonych pań, które rywalizować będą o tytuł "Kobiety Roku Gminy Trzebieszów 2018". Rozstrzygnięcie plebiscytu zaplanowano na 11 marca.

Do końca lutego można zgłaszać nazwiska pań, które swoją działalnością przyczynią się do rozwoju kulturalnego, oświatowego, społecznego i gospodarczego gminy Trzebieszów. Już po raz kolejny organizowany jest konkurs na Kobietę Roku.

Do konkursu kandydatki mogą zgłaszać sołectwa, stowarzyszenia znajdujące się na terenie gminy, Koła Gospodyń Wiejskich, placówki oświatowe bądź grupy nieformalne. Zabawa odbywa się w czterech kategoriach: Kultura, Oświata, Działalność społeczna oraz Przedsiębiorczość.

Jak informują organizatorzy, w kategorii kultura o tytuł Kobiety Roku walczyć będą kreatywne panie, realizujące projekty kulturalne, prowadzące działalność kulturalną, przyczyniające się do rozwoju i dużego zaangażowania w sferze kultury. W kategorii oświata mile widziane są nauczycielki, pracujące w placówkach oświatowych, działające w radach rodziców. W kategorii działalność społeczna - do plebiscytu powinny zgłaszać się kobiety angażujące się w działalność społeczną na rzecz mieszkańców gminy i te działające w różnych organizacjach realizujące inicjatywy i programy w zakresie działalności społecznej. W kategorii przedsiębiorczość, nagrodę otrzyma przedsiębiorcza kobieta prowadząca działalność gospodarczą i rolniczą, wnosząca swój wkład w rozwój gminy Trzebieszów. Jedna kandydatka może otrzymać jeden tytuł w poszczególnej kategorii.

Termin zgłaszania kandydatur to 28 luty. Oceny kandydatek dokona specjalna komisja, a wręczenie nagród odbędzie się 11 marca w Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie podczas uroczystych obchodów Dnia Kobiet.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE