Reklama

Wpadli z kontrabandą podczas kontroli drogowej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Straż Graniczna

Wpadli z kontrabandą podczas kontroli drogowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 60 tysięcy złotych to wartość nielegalnych papierosów, jakie znaleziono w niedzielę na terenie Łukowa. Działania prowadzili funkcjonariusze Straży Granicznej.

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej po raz kolejny zatrzymali transport papierosów pochodzących z przemytu. W niedzielę 18 września funkcjonariusze z placówki w Sławatyczach w trakcie działań prowadzonych w powiecie łukowskim, skontrolowali dwóch obywateli Polski, którzy podróżowali pojazdem marki Audi. W ich pojeździe ujawniono znaczne ilości papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy.

W toku dalszych czynności, funkcjonariusze przeszukali miejsca zamieszkania obu mężczyzn w Łukowie gdzie znaleźli kolejne nielegalne papierosy. W sumie zabezpieczono towar bez polskich znaków akcyzy o wartości prawie 60 tys. zł. Mężczyźni przyznali, iż ujawnione towary są ich własnością, zaś wcześniej skupowali je z zamiarem sprzedaży w głębi kraju.

W powyższej sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. Mężczyźni będą odpowiadać przed sądem za przestępstwo skarbowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE