Reklama

WOŚP już w tę niedzielę

Opublikowano:
Autor:

WOŚP już w tę niedzielę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza na 25. Finał. Przez cały dzień na terenie naszego powiatu zbierane będą datki do puszek. Co czeka nas w tę niedzielę?

Od lat w naszym mieście styczniowa niedziela to różnego rodzaju wydarzenia. Cel jest jeden – uzbieranie jak najwięcej środków, które przekazane zostaną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co łukowski sztab przygotował w tym roku?

Finału WOŚP to aukcje Allegro, sprzedaż przedmiotów własnych przez osoby, które uzyskany dochód wrzucają do puszki kwestarskiej, Turniej Halowej Piłki Nożnej, Biała Niedziela z Centrum Medycznym Salus Med. Swoje drzwi przed chcącymi wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy otwierają także: Pływalnia Kryta \"Delfinek\", Kino Łuków, Lodowisko \"Biały Orlik\", Gabinet Kosmetyczny Well Sens, Salon Fryzjerski Halina Pietrzak, \"Luna\" Katarzyny Skulskiej oraz Anny Mitury. Na zajęcia fitnes zaprasza Karolina Kuryła. Wpływy z tych usług zostaną przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Finał to także koncert i kiermasz w łukowskim parku. Sztab zaprasza na godzinę 15.00. W amfiteatrze czekać będzie na nas kiermasz gadżetów WOŚP i gastronomiczny. Chętni przejadą się także quadami. Jedną z atrakcji będą także koncerty lokalnych twórców. 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łukowie zakończy się o godzinie 20.00 \"Światełkiem do nieba\".

Zanim do tego jednak dojdzie, sztab zaprasza wolontariusz na spotkanie, które odbędzie się 12 stycznia o godzinie 17.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Łukowie. Do czwartku drużyny, które chcą wziąć udział w Wielkoorkiestrowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej moga dokonać zgłoszeń.

Szczegółowe informacje na plakatach.  Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE