Reklama

Wolontariusze poszukiwani

Opublikowano:
Autor:

Wolontariusze poszukiwani - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowskim Liderem Szlachetnej Paczki jest Adrianna Skwarek. Poszukuje tych, którzy zechcą wraz z nią pracować na rzecz osób potrzebujących.

W całej Polsce ruszyła rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Potrzebnych jest aż 13 500 wolontariuszy, którzy zorganizują mądrą pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci. W Łukowie także poszukiwane są osoby chętne do wspólnego pomagania.

Osoby, które chcą współpracować ze Szlachetną Paczką mogą dokonywać zgłoszeń do końca września przez stronę www.superw.pl lub szlachetnapaczka.pl.

Warto w tym miejscu powiedzieć kim jest SuperW. To wolontariusz, który dociera do rodzin w trudnej sytuacji. Poprzez spotkania z rodziną określa, jaki rodzaj pomocy będzie dla nich mądrą pomocą, dającą impuls do zmiany. Następnie wolontariusz łączy potrzebujących z darczyńcami. Ilość zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na ilość potrzebujących rodzin i dzieci, którym uda się pomóc w nadchodzącej edycji Szlachetnej Paczki. W ubiegłym roku udało się pomóc blisko 19 tysiącom rodzin.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE