Reklama

Wola Mysłowska chce iść w odnawialne źródła energii

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Wola Mysłowska chce iść w odnawialne źródła energii - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy gminy Wola Mysłowska mogą składać składania wnioski o dofinansowanie do kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznych.

Gmina zamierza starać się o dotację lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.
By się o nią ubiegać, należy: być mieszkańcem gminy, być właścicielem nieruchomości zabudowanej i gruntowej, na których planowany jest montaż instalacji, posiadać zgodę na użyczenie nieruchomości na cele projektu (jeśli jest się jej współwłaścicielem), posiadać pozwolenie na użytkowanie budynku lub zgłoszenie zakończenia budowy (budynki, które aktualnie są na etapie zakończenia budowy muszą posiadać takie pozwolenie/zgłoszenie najpóźniej do dnia 31 grudnia), nie posiadać jakichkolwiek zaległości finansowych wobec gminy (podatki, opłaty za wodę lub odbiór odpadów komunalnych itd.).
Oferowane dofinansowanie może wynieść do 85% kosztów kwalifikowanych (kwoty netto). Wnioski należy złożyć do 5 sierpnia w siedzibie Urzędu Gminy (Wola Mysłowska 57, pokój nr 8). złożyć na odpowiednim formularzu udostępnionym przez Urząd Gminy.
Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Gminy i po d numerem 25 754-25-22, wew. 28 (Wioleta Mika).


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE