Reklama

Reklama

Wokalny sukces Emilii Szcześniak

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

 Wokalny sukces Emilii Szcześniak  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczennica SP 1 zaśpiewała w Bytomiu

Reklama

W listopadzie w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Bytomiu odbył się VIII Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

 

Do oceny powołano komisję na czele której stanęła Aleksandra Stokłosa - doktor sztuk muzycznych w dyscyplinie artystycznej wokalistyka na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach i solistka Opery Śląskiej w Bytomiu.

Na konkurs wpłynęło 286 zgłoszeń z 15 województw. Łuków reprezentowała Emilia Szcześniak, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie i została najwyżej sklasyfikowana spośród wszystkich wykonawców – otrzymała GRAND PRIX.

 

Emilka Grand Prix otrzymała również w XXI Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Polski Niepodległej w dniu, który odbył się w Domu Kultury w Nysie.

 

Oprócz konkursów o tematyce patriotycznej Emilia Szcześniak w ostatnim czasie odniosła również sukcesy w następujących konkursach:

- II miejsce w X Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego „Wciąż blisko nas” w Komprachcicach

- I miejsce w XIV Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2020” w Mrozach.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE