Reklama

Wojewoda w powiecie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Facebook

Wojewoda w powiecie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek wizytuje w niedzielę 14 kwietnia powiat łukowski. W planach wizyty przygotowano kilka spotkań z mieszkańcami.

Wojewoda spotka się z mieszkańcami Łukowa oraz kilku gmin z powiatu. O godzinie 10. Przemysław Czarnek miał w planach odwiedzić zlokalizowany na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie Jarmark Wielkanocny.

Wojewoda o godz. 11:15 spotka się też z mieszkańcami gminy Trzebieszów w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzebieszowie. Natomiast o godz. 13. pojawić się ma na terenie gminy Serokomla, gdzie weźmie udział w uroczystości upamiętniającej ofiary mordu w Józefowie Dużym.

Następnie Przemysław Czarnek z powrotem uda się w okolice Łukowa, gdzie o godz. 14:30 spotka się z mieszkańcami gminy Łuków. Spotkanie zaplanowano w świetlicy wiejskiej w Łazach. Następnie wojewoda weźmie udział we mszy świętej o godz. 16:30 w parafii WNMP w Stoczku Łukowskim. Niedzielną wizytę przedstawiciela władz centralnych w powiecie łukowskim zwieńczy spotkanie z mieszkańcami miasta i gminy Stoczek Łukowski w Miejskim Ośrodku Kultury w Stoczku Łukowskim. Wojewoda spotka się tam z lokalną społecznością o godz. 17:45.

Na spotkania zaprasza mieszkańców powiatu łukowskiego Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Ryszard Szczygieł, będący jednocześnie doradcą Wojewody Lubelskiego.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE