Reklama

Woda na wałach. Będą poprawki nad zalewem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Woda na wałach. Będą poprawki nad zalewem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Oddana niedawno do użytku inwestycja, jaką jest zmodernizowany zalew Zimna Woda przysparzać może tzw. problemów wieku dziecięcego. Jednym z nich są podmyte wały po ostatnich deszczach. OSiR zna problem i oczekuje na wykonanie napraw gwarancyjnych przez wykonawcę.

Do naszej Redakcji trafiły zdjęcia od jednego z mieszkańców przedstawiające zalew Zimna Woda po ostatnich opadach deszczu. Na datowanych na poniedziałkowe popołudnie fotografiach widać, że przy molo obsunęła się ziemia, która razem z wodą „spłynęła” do niecki zbiornika. Na szczęście zniszczenia nie są duże, lecz niewątpliwie szpecą oddaną niedawno do użytku inwestycję. Problem znany jest zarządcy obiektu i pracownikom miejskiego magistratu.

- Administrator obiektu wykonał dokumentację fotograficzną i wysłał zdjęcia do wykonawcy, firmy ze Stalowej Woli. Równolegle zostało wysłane pismo z wnioskiem o niezwłoczną poprawę - powiedział Krzysztof Fornal, Naczelnik Wydziału Inwestycji UM w Łukowie.

- Nasi pracownicy widzieli obsuniętą ziemię już w poniedziałek. Zrobiliśmy zdjęcia i wysłaliśmy wszystko do wykonawcy - dodaje Marek Żurawski, dyrektor zarządzającego zalewem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie.

W chwili obecnej pracownicy Ośrodka czekają na odpowiedź firmy ze Stalowej Woli. Gdy ustabilizuje się pogoda, wały zostaną naprawione.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE