Reklama

Włamanie do sklepu, domu i kradzież elementów trakcji kolejowej

Opublikowano:
Autor:

Włamanie do sklepu, domu i kradzież elementów trakcji kolejowej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny tydzień to kolejne kradzieże. Policja poszukuje sprawców włamań.

Mieszkańcy naszego powiatu w ostatnim tygodniu stracili mienie o wartości ponad 43 tys zł. Złodzieje ukradli siłownik hydrauliczny ciągnika rolniczego, pieniądze i biżuterię, artykuły spożywcze czy elementy trakcji kolejowej.

12 grudnia w Kopinie nieznany sprawca skradł siłownik hydrauliczny ciągnika rolniczego. Pokrzywdzony wartość straty określił na kwotę 1 500 zł. Trzy dni później w Klimkach złodziej włamał się do domu, z którego ukradł pieniądze i biżuterię. Wartość strat określono na kwotę 27 000 zł. Do kolejnej kradzieży doszło 17 grudnia w Stoczku Łukowskim. Tu 39-latek z powiatu garwolińskiego ukradł ze sklepu artykuły spożywcze i gospodarcze. Wartość strat określono na kwotę przekraczającą 750 zł. Tego samego dnia w Zastawiu nieznany sprawca skradł miedziane elementy trakcji kolejowej. Wartość strat określono na kwotę 14 000 zł.

W kronice kryminalnej łukowska komenda informuje o dwóch pożarach. 12 grudnia w Bystrzycy zaistniał pożar budynku gospodarczego, w wyniku którego spaleniu uległa konstrukcja dachu. Natomiast 14 grudnia w Łukowie na ul. Parkowej zaistniał pożar altany ogrodowej, w wyniku którego uległa ona całkowitemu spaleniu. Pokrzywdzona wartość straty określiła na kwotę 8 000 zł.

W okresie od 12 do 18 grudnia policjanci zatrzymali 11 nietrzeźwych kierujących pojazdami.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE