Reklama

Włamania do sklepów i inne kradzieże

Opublikowano:
Autor:

Włamania do sklepów i inne kradzieże - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu złodzieje nie zadowolili się kradzieżą telefonów. Ich łupem padły także znajdujące się w okradzionych sklepach artykuły.

22 maja w miejscowości Mikłusy nieznani sprawcy dokonali włamania do sklepu spożywczo-przemysłowego skąd następnie skradli papierosy oraz pieniądze. Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę 2 500 zł. Tego samego dnia w Jakuszach nieznani sprawcy dokonali włamania do kolejnego sklepu spożywczo-przemysłowego. Tu ukradli pieniądze oraz znajdujące się w sklepie artykuły. Pokrzywdzona straty wyceniła na 8 050 zł.

Następnego dnia w miejscowości Wojcieszków nieznany sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy A5. Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę 900 zł. Natomiast we środę w Lisikierzu nieznani sprawcy dokonali kradzieży sprężarki marki Pomot. Pokrzywdzona straty wyceniła na kwotę 5 000 zł.

Łupem złodziei padają różne rzeczy. W piątek w Bystrzycy trzej mieszkańcy gminy Wojcieszków w wieku 32,30 i 27 lat dokonali wycięcia, a następnie kradzieży 12 sztuk drzew sosny o wartości 1 000 zł na szkodę 40-letniego mieszkańca gminy Wojcieszków. 2

7 maja w Łukowie na ul. Spółdzielczej 33-letni mieszkaniec Łukowa dokonał umyślnego uszkodzenia szyby zespolonej w drzwiach wejściowych do jednego z budynków. Pokrzywdzeni straty wycenili na kwotę 600 zł.

W okresie od 22 do 29 maja policjanci zatrzymali 16 nietrzeźwych kierujących pojazdami.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE