Reklama

Włamania do mieszkań, uszkodzone samochody, skradzione gwoździe

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Włamania do mieszkań, uszkodzone samochody, skradzione gwoździe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Złodzieje mieli w minionym tygodniu pełne ręce roboty. Z placu budowy skradzione zostały rusztowania i 20 kg gwoździ, a kilka mieszkań splądrowano.

Zaczęło się 19 września w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej. Nieznany sprawca ukradł z damskiej torebki portfel, w którym znajdowało się 850 zł oraz dowód osobisty. Następnego dnia w Okrzei zniknęły elementy rusztowania, sprzęt budowlany i 20 kg gwoździ. Łączna wartość strat to 560 zł.

Okradzione mieszkania

W czwartek rozpoczęła się seria włamań do mieszkań na terenie naszego miasta. Nieznany sprawca włamał się do domu, z którego skradł pieniądze, biżuterię, zegarki oraz aparat fotograficzny. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 80 tys. zł. W sobotę doszło do kolejnego włamania. Z domu na ul. Wilczyńskiego nieznany sprawca ukradł 600 zł. Tego samego dnia, na ul. Wołodyjowskiego, złodziej włamał się do kolejnego mieszkania, z którego jednak nic nie ukradł.  

Nielegalne automaty

20 września w Krzywdzie i w Hucie Dąbrowej łukowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Białej Podlaskiej, ujawnili w lokalach gastronomicznych pięć automatów do gier hazardowych, wstawionych tam bez zezwolenia.  

Uszkodzone karoserie, wybite szyby

Nie tylko złodzieje nie próżnowali przez cały tydzień. Wandale przez ten czas zniszczyli kilka aut i wybili sklepowe szyby. Na 5 000 zł strat został narażony właściciel samochodu marki Ford, któremu w al. Kościuszki nieznany sprawca uszkodził elementy karoserii. Na tej samej ulicy uszkodzone zostały elementy karoserii Audi. Tu wartość strat sięga 4 000 zł. Natomiast na ul. Browarnej 61-letni łukowianin umyślne uszkodził elementy nadwozia samochodów marki Honda i Renault. Wartość strat określono na kwotę 700 zł.

Uszkodzeniom uległy także szyby. W Łukowie na ul. Nowopijarskiej nieznany sprawca uszkodził szybę w drzwiach wejściowych sklepu czym naraził właściciela na straty wysokości 600 zł. W Szczygłach Górnych wybita została podwójna szyba w drzwiach balkonowych. Straty sięgnęły 500 zł.

W okresie od 19 do 25 września policjanci zatrzymali 10 nietrzeźwych kierujących pojazdami.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE