Reklama

Wkrótce zaparkujesz za domem kultury

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Wkrótce zaparkujesz za domem kultury - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozpoczęły się prace budowlane za budynkiem Łukowskiego Ośrodka Kultury. Od strony ulicy Browarnej powstaje bowiem parking. Będzie on służył głównie osobom korzystającym z domu kultury, ale i pozostałym mieszkańcom.

Parking powstaje w miejscu dawnego żydowskiego domu modlitwy. Zabytkowy budynek od lat straszył wyglądem i został rozebrany na początku zeszłego roku. Władze miasta zadecydowały, że w miejscu tym pojawią się miejsca parkingowe. W maju tego roku radni przekazali 150 tys. złotych na utwardzenie i ogrodzenie terenu za Łukowskim Ośrodkiem Kultury. Teraz natomiast ruszyły prace budowlane.

Jak powiedział w rozmowie z portalem Łuków24.pl dyrektor placówki Grzegorz Skwarek, do końca sierpnia za budynkiem ŁOK-u ma powstać około 40 miejsc parkingowych. By jednak teren nie był betonowym placem, pojawić się mają też elementy zielone. Łukowski Ośrodek Kultury planuje ponadto wymienić ogrodzenie.

Wszystko wskazuje więc na to, że po wakacjach osoby chcące skorzystać z oferty Kina Łuków bądź domu kultury, będą mogły komfortowo zaparkować przy budynku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE