Reklama

Wkrótce przetarg na rezerwację miejsc targowych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Wkrótce przetarg na rezerwację miejsc targowych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miesiąc temu okolice łukowskiego cmentarza zmieniły się w targowisko. Wkrótce handlujący będą mogli wziąć udział w kolejnym przetargu. Rozpoczynają się przygotowania do listopadowego święta.

Sierpień i listopad to czas kiedy handlujący mogą rozstawić swoje kramy w okolicach cmentarza. Najpierw jednak muszą wziąć udział w przetargu.

Miejsca targowe wyznaczone zostały poza pasem drogowym na działce będącej własnością Miasta Łuków a położonej przy ul. Spokojnej, 700-lecia i na placu przy skrzyżowaniu ul. 700-lecia i ul. Wilczyńskiego. Rezerwacja będzie dotyczyła dni od 28 października od godz. 7:00 do 2 listopada.

Przetarg odbędzie się 5 października o godz. 13:00 w sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta w Łukowie. Przetarg ma charakter ustny nieograniczony, a jego organizatorem jest Zakład Gospodarki Lokalowej w Łukowie.  Mogą w nim wziąć udział osoby fizyczne i prawne, które wpłaciły wadium. Na stanowisko położone przy ul. Spokojnej wynosi ono 250 zł, na placu przy skrzyżowaniu ul. 700-lecia i ul. Wilczyńskiego - 330 zł, natomiast przy ul. 700-lecia wadium wynosi 150 zł. Takie też kwoty będą stanowiły cenę wywoławczą za jedno stanowisko.

Więcej informacji oraz regulamin znajdują się na stronie Urzędu Miasta w Łukowie oraz w Zakładzie Gospodarki Lokalowej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE