Reklama

Wkręć się w pomaganie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ZS nr 1 w Łukowie

Wkręć się w pomaganie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wkręć się w pomaganie i zbieraj nakrętki dla Franka - takie hasło przyświeca akcji, do której włączył się Zespół Szkół nr 1 w Łukowie. Naszej pomocy potrzebuje 5-letni Franek.

Franek jest pięcioletnim chłopcem z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym objawiającym się niedowładem prawej strony ciała. Wymaga stałej opieki i intensywnej rehabilitacji, a także specjalistycznego sprzętu ortopedycznego. Uczniowie i nauczyciele łukowskich „Alej” podjęli się akcji zbierania wszelkiego rodzaju nakrętek, które pomogą zebrać środki na sfinansowanie wsparcia dla Franka.  

Akcja „Pomaganie przez zbieranie” ma na celu zbieranie wszelkiego rodzaju plastikowych nakrętek (z kosmetyków, butelek po napojach, środków chemicznych), aby pomóc w sfinansowaniu rehabilitacji mieszkańca powiatu łukowskiego. Akcja będzie trwać przez cały rok szkolny. Przyłączyć się do projektu może każdy uczeń, pracownik, ale także każdy mieszkaniec naszego powiatu. Pierwsza transza worków pełnych nakrętek już została przekazana rodzicom chłopca. W sumie uzbierało się aż 12 worków, które łącznie ważyły 192 kg.  

Koordynatorami akcji są: Anna Borkowska i Marzena Głos.    

Czasem niewiele trzeba, aby pomóc drugiemu człowiekowi. Każda nakrętka jest cenna, więc nie wyrzucaj jej do śmieci.  UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE