Reklama

Wigilijne spotkanie u Sienkiewicza

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej

Wigilijne spotkanie u Sienkiewicza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej zaprasza na wigilijne spotkanie. Zaplanowano je 21 grudnia o godz. 17 w miejscu urodzin noblisty.

Jak czytamy nadesłanej informacji, w „Sienkiewiczówce” stanęła piękna, zielona, pachnąca choinka, wprowadzając klimat domu rodzinnego Henryka Sienkiewicza i tych najpiękniejszych w roku Świąt Bożego Narodzenia.

Zanim jednak mieszkańcy powiatu łukowskiego zasiądą stołów w swoich domach, mogą spotkać się w muzeum w Woli Okrzejskiej, gdzie przy okazji wigilii zaprezentowane zostanie najnowsze wydawnictwo pt. „Katalog Zbiorów Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej”. Książka jest owocem pracy mijającego roku, a także świadectwem 50 lat działalności Muzeum.

Na spotkanie zaprasza dyrektor i pracownicy muzeum. Przy bożonarodzeniowym stole poznamy m.in. opowieści o początkach funkcjonowania placówki, historii tworzenia kolekcji muzealnych, najnowszych zakupionych pamiątkach po Henryku Sienkiewiczu. W planach przewidziano też wspólne kolędowanie akompaniamencie kwartetu "Anima" z Lublina.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE