Reklama

Wielkopostny Dzień Skupienia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Niepubliczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Łukowie

Wielkopostny Dzień Skupienia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niepubliczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Łukowie wprowadziło w okres Wielkiego Postu nie tylko swoich podopiecznych, ale i ich rodziców. Placówka zorganizowała "Wielkopostny Dzień Skupienia".

Dla dzieci przygotowane zostały odrębne zajęcia, a rodzice spotkali się na mszy odprawionej w kaplicy sióstr Nazaretanek przy ul. 11 Listopada. Słowo Boże wygłosił ks. Jacek Sereda, duszpasterz rodzin diecezji siedleckiej. Rodzice spotkali się też przy wspólnym posiłku - przedszkolna szatnia zamieniła się w kawiarenkę, a sala gimnastyczna w jadalnię. Nie zabrakło też późniejszych wspólnych zabaw z pociechami.

Siostry Nazaretanki dziękują wszystkim osobom, które skorzystały z ich zaproszenia. Mają nadzieję, że czas wyda błogosławione owoce w najbliższej przyszłości. Rodzice będą mogli już wkrótce skorzystać z innych inicjatyw placówki. W pierwszy weekend maja odbędzie się „Weekend Małżeński”, a w dalszych planach jest pielgrzymka do Roszkowej Woli i Żdżar w rocznicę beatyfikacji bł. Franciszki Siedliskiej (27.04). Natomiast 12 maja w Parczewie odbędzie się diecezjalne spotkanie rodzin.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE