Reklama

Wielkanocny kiermasz w „Czwórce”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie

Wielkanocny kiermasz w „Czwórce” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na kilka dni przed świętami, w Szkole Podstawowej nr 4 zorganizowany został wielkanocny kiermasz. Dochód ze sprzedaży stroików i ozdób wielkanocnych przeznaczony zostanie na cele charytatywne oraz zakup pomocy dydaktycznych dla placówki.

Dwa dni trwał wielkanocny kiermasz zorganizowany przez społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie. 26 i 27 marca w nowym budynku szkoły pojawiły się stroiki, wianki, pisanki oraz kwiaty z bibuły i świąteczne babeczki, które wykonali uczniowie placówki oraz ich rodzice i nauczyciele.

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i rodziców, którzy postanowili wspomóc przedsięwzięcie. Największym powodzeniem cieszyły się małe wielkanocne babeczki do koszyczka ze święconką.

Akcja miała charytatywny wydźwięk, gdyż pieniądze uzyskane ze sprzedaży wielkanocnych ozdób trafią  dla potrzebujących dzieci i zostaną spożytkowane na zakup pomocy dydaktycznych na potrzeby łukowskiej „Czwórki”.

Imprezę przygotowali nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciele wspierający, nauczyciele plastyki, samorząd szkolny klas IV- VI, oraz uczniowie z Gimnazjum znajdującego się w budynku szkoły.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE