Reklama

Wielka grecka... kolęda

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: eleni_17122017

Wielka grecka... kolęda - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Polskie kolędy, ale i greckie rytmy rozbrzmiały w sobotę 16 grudnia w hali sportowej przy ul. Partyzantów w Łukowie. Na tegorocznym Koncercie Kolęd i Słodkich Serc gwiazdą wieczoru była polsko-grecka piosenkarka Eleni.

Przedświąteczna niedziela tradycyjnie już była okazją do wysłuchania bożonarodzeniowych kolęd i znanych świątecznych utworów. W hali sportowej przy ul. Partyzantów zorganizowany został Koncert Kolęd i Słodkich Serc. Symbolicznym wstępu na wydarzenie były słodycze i upominki, które trafią do potrzebujących w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Kolędy i świąteczne utwory zabrzmiały w Łukowie 16 grudnia.

Przed publicznością zaprezentowane zostały utwory w wykonaniu orkiestry dętej - Towarzystwa Muzycznego im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie oraz działającej przy Łukowskim Ośrodku Kultury Fabryki Piosenki. Jej członkowie: Zuzanna Bochman, Oliwia Dzido, Mikołaj Gajowy, Karolina Jastrzębska, Gabriela Łukasik, Emilia Szcześniak, Zofia Szczuchniak, Marta Wardak i Weronika Wierzchowska przedstawili znane świąteczne przeboje i tradycyjne kolędy oraz pastorałki. Gwiazda wieczoru, piosenkarka Eleni oprócz bożonarodzeniowych pieśni wykonała również swoje znane przeboje.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE